Strona główna -> Archiwum 2010

MAŁY BAJKOPISARZ 

25 maja 2010r. został rozstrzygnięty konkurs MAŁY BAJKOPISARZ którego celem było propagowanie czytelnictwa wśród dzieci najmłodszych, oraz rozwijanie wyobraźni literackiej i plastycznej.

Nagrodzono następujące osoby:
 

Kategoria: klasy I-III

I miejsce: Ewa Wawrzusik

II miejsce: Wojciech Piwkowski

III miejsce: Zuzanna Karwan 

Wyróżnienia: Mateusz Zwolak, Kacper Górski, Kuba Bednarz
  
 

Kategoria klasy IV-VI:

I miejsce: Paulina Wodecka

II miejsce: Aleksandra Seń

III miejsce: Paulina Byra i Patrycja Siwek

Wyróżnienia: Natalia Grzesińska, Anna Pawłowska

 Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, oraz osoby nagrodzone nagrody książkowe.
Najlepsze prace zostały przekazane na konkurs powiatowy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Lub.

!!!GRATULUJEMY!!!
 
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
 
"DŹWIĘKI ODBICIEM W POEZJI"

25 grudnia 2010r. został rozstrzygnięty konkurs poetycki na wiersz
"DŹWIĘKI ODBICIEM W POEZJI" , którego celem było włączenie dzieci i młodzieży
w obchody Roku Chopinowskiego, kształtowanie postaw twórczych, rozwój współczesnej twórczości literackiej przez zainteresowanie młodych ludzi pisaniem wierszy.
 
Nagrodzono następujące soby:
Kategoria I - III
I miejsce -
Szymon Marczak (SP Łaszczów )
II miejsce -
Wiktoria Knap (SP Łaszczów )

Kategoria IV - VI
I miejsce - Dominika Kłyż ( SP Łaszczów ); Aleksandra Kutek ( ZSPG Nabróż )
II miejsce -
Weronika Smyk ( ZSPG Nabróż ); Anita Karaś (ZSPG Nabróż )
III miejsce - Ilona Rębisz ( SP Łaszczów )
 
Wyróżnienia: Aleksandra Daczyszyn ( SP Łaszczów ); Kinga Sobczuk ( ZSPG Nabróż ); Mateusz Sajkiewicz (SP Pukarzów )
 
 Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, oraz osoby nagrodzone atrakcyjne nagrody książkowe
 
 
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

"BOŻE NARODZENIE W PLASTYCE - 2010"
20 grudnia 2010r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "BOŻE NARODZENIE W PLASTYCE" , którego celem było promowanie osób utalentowanych w kierunku plastycznym, ochrona i promowanie wśród dzieci i młodzieży tradycji kulturowych oraz podtrzymywanie tradycji związanych
ze Świętami Bożego Narodzenia.
 Prace zostały ocenione w czterech kategoriach wiekowych i w dwóch formach:
bombka choinkowa / kartka świąteczna. 
 Nagrodzono następujące osoby:
 
Kategoria - Przedszkole
Forma pracy: Bombka choinkowa
I miejsce - Grupa dzieci 6-letnich (Łaszczów)
II miejsce - Weronika Załoga (ZSPG Nabróż); Oliwia Pryciuk (ZSPG Nabróż)


Forma pracy: Kartka świąteczna
I miejsce - Grupa dzieci 5-letnich (Łaszczów); Paweł Portuś (ZSPG Nabróż)

Kategoria Klasy I-III
Forma pracy: Bombka choinkowa
I miejsce - Szymon Mozol (SP Łaszczów); Magdalena Tomal (ZSPG Nabróż)
II miejsce - Natalia Majewska (ZSPG Nabróż); Wojciech Piwkowski (SP Łaszczów)
III miejsce - Mateusz Zwolak (SP Łaszczów); Karol Hawrylak (Sp Łaszczów)

Wyróżnienia: Emilia Kwarciana (ZSPG Nabróż); Amelia Wiatrak (SP
Łaszczów); Bartłomiej Toruch (SP Łaszczów); Gabriela Budzyńska (SP Łaszczów); Michał Rębisz (SP Łaszczów); Marta Duras (SP Łaszczów)


Forma pracy: Kartka świąteczna
I miejsce - Wiktoria Hawrylak (SP Łaszczów); Kacper Kosiorski (SP Pukarzów)
II miejsce - Kacper Szpet (SP Łaszczów); Grupa świetlicowa kl. III (SP Łaszczów)
III miejsce - Natalia Hawrylak (SP Pukarzów); Grupa świetlicowa kl.I-II (SP Łaszczów); Anna Skop (ZSPG Nabróż)
 
Wyróżnienia: Samanta Nadozirna (SP Pukarzów); Gabriel Budzyński (SP Łaszczów); Dawid Mielniczuk (ZSPG Nabróż); Emilia Kwarciana (ZSPG Nabróż); Grupa świetlicowa kl. II-III (SP Łaszczów); Karolina Łopuszyńska (SP Łaszczów); Michał Rębisz (SP Łaszczów); Karolina Umińska (SP Łaszczów); Martyna Sobczuk (SP Łaszczów); Aleksandra Czok (SP Łaszczów); Aleksandra Hawrylak (SP Łaszczów); Paulina Kolano (SP Łaszczów); Sebastian Loda (SP Łaszczów)
 
Kategoria Klasy IV - VI 
Forma pracy: Bombka choinkowa
I miejsce - Kinga Sobczuk (ZSPG Nabróż); 
II miejsce - Natalia Dziaman (ZSPG Nabróż); Daria Drążek (SP Łaszczów)

Wyróżnienia: Mateusz Bryk (SP Łaszczów); Patryk Joniec (ZSPG Nabróż)

Forma pracy: Kartka świąteczna

I miejsce - Paulina Mitura (SP Łaszczów); Jakub Tchórzewski (SP Łaszczów)
II miejsce - Aktyw biblioteczny (SP Łaszczów)
III miejsce - Karol Nowosad (SP Łaszczów); Gabriela Wiatrak(SP Łaszczów); Natalia Budzyńska (SP Łaszczów)

Kategoria Gimnazjum
Forma pracy: Bombka choinkowa
I miejsce - Gabriela Muzyczka 
II miejsce - Katarzyna Tucka 
III miejsce - Karolina Dobrowolska 

Wyróżnienia: Ciołko Anita; Diana Wysocka 

 Forma pracy: Kartka świąteczna
I miejsce - Joanna Krasoń
II miejsce - Katarzyna Rosół; Andrzej Bodeńko; Alicja Chromiec
III miejsce - Karolina Neród; Natalia Grzesińska

 
 
W ramach podsumowania wszystkie osoby, które złożyły prace na konkurs plastyczny "Boże Narodzenie w plastyce" (zarówno nagrodzone jak i nienagrodzone) wzięły udział w Recitalu Iluzjonistycznym "Magiczny teatr baśni" .






Autor: BP

2009 Biblioteka Publiczna Gminy Łaszczów