XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Gminie Łaszczów
„Biblioteka. Lubię tu być” to hasło tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W dniach od 8 do 15 maja 2026 r. w naszej Bibliotece odbywały się różne wydarzenia, które miały na celu promocję czytelnictwa oraz zachęcenie mieszkańców do odwiedzania biblioteki. Dla tych najmłodszych odbyły się lekcje biblioteczne, na których odwiedzające nas dzieci z klas I Szkoły…