W dniu 17 maja 2023r. uczniowie klasy I b oraz w dniu 19 maja 2023r. uczniowie klasy I a  z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łaszczowie odwiedzili Bibliotekę Publiczną Gminy Łaszczów, by podczas lekcji bibliotecznej zapoznać się z księgozbiorem i działalnością biblioteki. Dzieci dowiedziały się, jak zostać czytelnikiem biblioteki, jak założyć kartę biblioteczną, jak szanować i dbać o książki. Uczniowie zostali także zapoznani z ustawieniem książek na bibliotecznych regałach. Pod koniec spotkania dzieci z zainteresowaniem oglądały i czytały książki z działu dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie, uczniom oraz Paniom wychowawczyniom Pani Teresie Smutniak, Pani Bożenie Bryk, Pani Ewie Kusy.

Zapraszamy do odwiedzania biblioteki i wypożyczania książek.

Więcej zdjęć w galerii. Zapraszamy 😉