Biblioteka Publiczna Gminy Łaszczów bierze udział w wyzwaniu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 „Książkowy NIEKALENDARZ”

Celem wyzwania jest rozwój czytelnictwa , przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży.

„Książkowy NIEKALENDARZ ” to zestaw 12 kart z wyzwaniami i zadaniami czytelniczymi na każdy miesiąc, które zachęcają do odwiedzania biblioteki i sięgnięcia po książkę.

Dodatkowo , aby zachęcić młodych czytelników do codziennego czytania, przez co najmniej siedem minut, do odebrania jest karta czytelnicza „Książka – stosuj codziennie”, za wypełnienie karty, uczestnicy wyzwania otrzymają dyplom.

Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców do udziału w wyzwaniu, które przyczyni się do rozwoju czytelnictwa.